piątek, 23 kwietnia 2010

3. A może RR

Chciałabym wam wszystkim zaproponować zabawę RR, której zasady chyba wszystkim są znane. W zależności od ilości chętnych można by wyszywać takie obrazki:

Ja, szczerze mówiąc, najbardziej byłabym za pierwszym obrazkiem ^^
Wpiszcie się w komentarzach i ogłoście, jeśli możecie i chcecie, zabawę na swoich blogach.

10 komentarze:

Haftowane prezenty pisze...

Hejka
Mi się najbardziej podobają te kotki, ale wolę je sobie sama wyhaftować, żeby nie było tam podpisów. Także optuję za tym pierwszym obrazkiem :)
Michalina

5horizons pisze...

Ja też chętnie się przyłączę. Wolałabym pierwszy obrazek, ale dostosuję się do większości.

Anek73 pisze...

Najbardziej podoba mi się drugi obrazek i kotki, ale nie dam rady wyszywać wspólnie, ponieważ biorę już udział w 4 RR i brakuje mi czasu :(
Bardzo bym się jednak ucieszyła, gdybyś podzieliła się ze mną wzorami na te dwa obrazki, jeżeli oczywiście zechcesz to uczynić...

http://anek73.blox.pl

WaIwona pisze...

Wielkie dzięki za zaproszenie do wspólnego haftowania. Oczywiście bardzo ochoczo je przyjmuję (mam nadzieję, że tym razem się uda). Najbardziej podoba mi się obrazek z kotkami, ale chyba faktycznie najbardziej do RR pasuje obrazek pierwszy (tutaj jednak potrzeba więcej osób).
Mam nadzieję, że możemy liczyć na schematy???

kamala86 pisze...

ja tez się zgłaszam i podoba mi sie bardzo ten pierwszy :)

AgnieszkaMD pisze...

Już od jakiegoś czasu myślałam nad obrazkiem do kuchni, a Twoja pierwsza propozycja wydaje mi się idealna :). Biorę już udział w dwóch RR ale i tu chętnie przyłączę się do zabawy :).

agulka77 pisze...

witam

to ja też się zgłaszam - i też jestem za pierwszym.

makneta pisze...

Oh, ten pierwszy jest cudowny, ale czy nie jest za trudny dla osoby nie mającej zbyt dużej wprawy w krzyżykach? bo jeśli nie ma tam zbyt wielu półkrzyżyków i innych atrakcji to chętnie bym się przyłączyła.

morsia pisze...

Ja z przyjaciółką chętnie się piszemy na pierwszy obrazek. Jeśli nie masz nic przeciwko, żebyśmy wyszywały razem, takie dwa w jednym. :)
Prowadzimy jeden blog, więc tak pod jednym szyldem robiłybyśmy wspólnie. Jak się zgadzasz, to się zapisujemy jako następny uczestnik. :)
Morsia&Gillanek

http://zuczekgillanek.blox.pl

morsia pisze...

Ja i moja przyjaciółka bardzo chętnie się przyłączymy do obrazka nr 1. :) Tylko wyszywałybyśmy wspólnie, prowadzimy jeden blog, to by było takie dwa w jednym. :)
Jeśli więc się zgodzisz na to, żebyśmy we dwie były jednym uczestnikiem, to się zgłaszamy! :)
Morsia&Gillanek

http://zuczekgillanek.blox.pl