czwartek, 30 września 2010

36. Moja prośba

Mam przeogromną prośbę. Muszę zamówić mulinę i tak sobie wymyśliłam, że może taka tania ze Stanów? I tu moje prośba, czy jest ktoś kto by mi łopatologicznie wytłumaczył wszystko po kolei? Zaczynając od założenia kont na ebay i paypal, przez składanie zamówienia u polecanego sprzedawcy do płacenia? Byłam bym zobowiązana i przeogromnie wdzięczna!

2 komentarze:

piegucha pisze...

Tylko nie wiem czy wiesz, ale kolorystycznie ta mulina ze Stanów moze się różnic od tej sprzedawanej w Polsce. Chodzi mi o DMC.Tak przynajmniej powiedział mi pan w pasmanterii w Warszawie, że jedenj z klientek zabrakło muliny do połowy obrazka i niestety kolory były inne. Co do ebaya i paypala, konta zakładałam już dawno, ale wszystko jest o wiele łatwiejsze niż na allegro, tutaj nikt nie musi nic potwierdzać, wiec od razu masz takie same prawa jak wszyscy. Jeśli znasz angielski to nie powinnaś mieć problemów z załozeniem konta. Sama wszystko wpisujesz, imie, nazwisko, adres - to na ebayu. Konto na paypalu zakładałam przy okazji pierwszego zakupu na ebayu, tzn. wprost ze stronki ebaya, tej z płaceniem, zakładałam konto na paypalu (chyba że teraz coś się zmieniło?). Tutaj znowu wpisujesz swoje dane, ale potrzebujesz też karte albo konto bankowe. Takie przynajmniej rodzaje płatności ja znam. Tyle, że ja mam zarówno konto jak i karte z amerykańskiego banku, więc nie wiem czy Twoje konto bankowe zaakceptuja, ale podejrzewam, ze z karta nie powinno byc problemu! Jakby co to pisz na moja poczte gazetowa (piegucha). Aaaa, tylko zanim cos kupisz czy wylicytujesz, to zapytaj sie sprzedawcy czy i za ile wysyla do Polski, bo nie wszyscy sa do tego chetni. Powodzenia!
Anka

Agaton pisze...

Bardzo chętnie bym Ci pomogła, ale sama nie znam się na tym ni w ząb :( Dotarła już do mnie przesyłka z wygraną, za którą bardzo, bardzo dziękuję, broszka jest piękna :) Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że jakoś sobie poradzisz z zakupem tej muliny...